У Харкові відкрили оновлений пам’ятник воїнам УПА

0
Фото: StudMedia

У суботу, 25 грудня, в Молодіжному парку відбулося урочисте відкриття реконструйованого монументу, присвяченого воїнам Української повстанської армії.

На заході були присутні представники духовенства, патріотичних та націоналістичних організацій, патріотична громадськість. В урочистостях взяли участь близько сотні осіб.

Зазначимо, що пам’ятний знак на цьому місці з’явився ще у 1992 році. Після цього монумент пережив неодноразові атаки вандалів: його обливали фарбою, малювали на ньому свастику і польський прапор, намагалися розбити і навіть підірвати. У 2006 році російська екстремістська організація “Євразійський союз молоді” взяла на себе відповідальність за пошкодження частини пам’ятника, яку за допомогою техніки закопали прямо у парку. Після численних актів вандалізму пам’ятний знак завжди відновлювали зусиллями патріотично налаштованих харків’ян.

2013-го року камінь з монументу викрали невідомі, знову застосувавши важку техніку. Внаслідок цього пам’ятник кілька років являв собою постамент з табличкою. Цьогоріч його відновили зусиллями патріотичної громадськості.

guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі