Національний рекорд: на аеродромі під Харковом ветеран АТО з протезом протягнув 16-тонний літак

0
Фото: АрміяInform

У четвер, 2 грудня, на військовому аеродромі “Чугуїв” ветеран російсько-української війни Роман Кашпур встановив рекорд України, зрушивши з місця літак Ан-26 і протягнувши його злітно-посадковою смугою.

Як повідомляє інформагенція “АрміяInform”, 24-річний український боєць, який частково втратив ногу внаслідок поранення на фронті, за 44 секунди перемістив 16-тонну машину на дистанцію 6 метрів 40 сантиметрів. Досягнення зафіксував експерт національного реєстру рекордів України.

Роман родом з Вінничини, нині живе з дружиною і двома дітьми у Харкові. Захищав Україну на східному фронті з 2016 року, у 2019 внаслідок підриву протипіхотній міні частково втратив ногу.

Спортом чоловік почав займатися під час реабілітації. Встановити рекорд вирішив, бо прагнув надихнути інших бійців, які зазнали серйозних травм та поранень під час війни.

“Я часто думав, що б таке зробити, щоб умотивувати важкопоранених бійців. Хотів власним прикладом показати, що життя після ампутації триває, а всі перешкоди — лише в голові”, — поділився Роман.

Свій рекорд боєць присвятив Дню волонтера та 30-річчю Збройних Сил України.

guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі