Українську систему кругового огляду від “Limpid Armor” встановлять на іноземну бронетехніку

0
Limpid Armor

Українська компанія “Limpid Armor”, що займається розробкою системи ситуаційної обізнаності для бронетехніки, виконує роботу в інтересах іноземного замовника.

Про це кореспондентові StudMedia розповів голова команди з розробки апаратного забезпечення “Limpid Armor” Дмитро Шевель.

До складу системи “Land Platform Modernization Kit” входять кілька камер, що встановлюються на корпусі бронемашини. Відеосигнали з них у режимі реального часу оброблюються комп’ютером, який перетворює їх на єдину 360-градусну панораму. Це зображення виводиться на шолом, оснащений окулярами змішаної реальності Microsoft HoloLens.

Важливо відзначити, що бійцеві, який працює з системою, доступне не лише відео з камер. Наприклад, додатково на окуляри може виводитися телеметрія усіх підсистем машини, інформація про розпізнані комп’ютером об’єкти (люди, бойові машини), дані повітряної розвідки тощо. Все це дозволяє екіпажу машини отримате значно повніше уявлення про поточну ситуацію на полі бою.

У 2019 році систему від “Limpid Armor” було протестовано на українських бронетранспортерах “Отаман-3” та БТР-4.

Відтоді система продовжувала розвиватися. Зараз до її складу інтегровано камери Archer військового стандарту, у тому числі теловізійні. Крім цього, система може працювати з поворотним модулем, який має змінну фокусну відстань у видимому діапазоні, а також тепловізійний канал.

guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі