Джерелом спалаху інфекції у харківських ресторанах міг стати хворий працівник, — Держпродспоживслужба

0
Ресторани

Імовірно, джерелом спалаху кишкової інфекцій у ресторанах “Якіторія” та “Мафія”, що розташовані на вул. Квітки-Основ’яненка, став хворий працівник.

Такого висновку дійшли у Держпродспоживслужбі після проведення позапланової перевірки у закладах.

Фахівці встановили, що основна причина спалаху — недотримання ресторанами санітарно-гігієнічного режиму. Під час перевірки було виявлено порушення гігієнічних вимог щодо сировини та готових харчових продуктів, зокрема:

  • сумісне зберігання сировини та готових харчових продуктів;
  • порушення температурно-вологісного режиму зберігання (відсутні гігрометри, термометри, психрометри і, відповідно, їх повірка);
  • відсутнє маркування на мішках з рисом, що унеможливлює встановлення терміну його придатності;
  • столи та інше технологічне обладнання потребують миття та дезінфекції.

Наразі рішенням головного державного інспектора, головного державного ветеринарного інспектора Харківської області два ресторани тимчасово закриті. Одному з них надіслана вимога про знищення, відкликання та/або вилучення з обігу харчових продуктів, що несуть загрозу здоров’ю та життю людини.

Нагадаємо, про масове отруєння у харківських ресторанах “Якіторія” та “Мафія”, що розташовані на вул. Квітки-Основ’яненка, стало відомо 17 червня. Станом на 24 червня кількість постраждалих осіб склала 90 осіб, у тому числі 19 дітей віком до 17 років. Шпиталізовано було 86 людей, 18 з них — діти до 17 років. Станом на 24 червня продовжували лікування 43 хворих. За результатами проведених бактеріологічних досліджень станом на 22 червня у 42 хворих була виділена культура роду Salmonella. Заключні діагнози уточнюються.

guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі