StudMedia Україна Українська САУ “Богдана” натовського калібру може отримати шасі КрАЗ 8×8

Українська САУ “Богдана” натовського калібру може отримати шасі КрАЗ 8×8

0
САУ
Макет САУ "Богдана" на шасі КрАЗ з колісною формулою 8×8. Фото: StudMedia
- Реклама -

Серійний варіант української самохідної артилерійської установки 2С22 “Богдана” може отримати шасі КрАЗ з колісною формулою 8×8.

Про це кореспондентові StudMedia розповів перший заступник директора “Краматорського заводу важкого верстатобудування” Юрій Козинський під час виставки “Зброя та безпека 2021”.

Крім того, на цій же виставці “АвтоКрАЗ” представив макет “Богдани” у такому виконанні та продемонстрував шасі КрАЗ-7634НЕ з колісною формулою 8×8.

Також про необхідність “зосередитися на нашому власному виробнику” заявив журналістам міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

“Нещодавно ми з мінстром оборони відвідали “АвтоКрАЗ” і переконалися у здатності нашого національного виробника постачати техніку для Збройних сил та інших силових структур”, — повідомив Уруський під час брифінгу на “Зброя та безпека 2021”.

Олег Уруський оглядає макети ракетних комплексів від КБ “Луч”. Фото: StudMedia

Нагадаємо, “Богдана” є перспективною українською самохідною артилерійською установкою, що розробляється “Краматорським заводом важкого верстатобудування”. Це перша вітчизняна САУ, призначена для стрільби снарядами натовського калібру 155 мм. Прототип “Богдани” створено на шасі КрАЗ-63221 з колісною формулою 6×6. Наразі САУ проходить випробування, у ході яких вже було здійснено близько 70 пострілів осколково-фугасними снарядами.

САУ 2С22 “Богдана” на шасі КрАЗ-63221 з колісною формулою 6×6. Фото: пресслужба МО України
- Реклама -
guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі