Поліція шукає осіб, які стали жертвами масового отруєння у харківських ресторанах

0
Ресторани

Поліція шукає осіб, які отруїлися у ресторанах “Якіторія” та “Мафія”, розташованих на вул. Квітки-Основ’яненка.

Потерпілих закликають звернутися до Харківського райуправління поліції №3 за телефоном +380 (63) 631 81 79 (чергова частина).

Нагадаємо, наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) КК України.

Зазначимо, що на сьогоднішній день внаслідок отруєння у ресторанах “Якіторія” та “Мафія” у медзакладах Харківщини проходять лікування 78 пацієнтів. Частина з них готується до виписки. Про це повідомляє пресслужба міськради Харкова з посиланням на заступницю Харківського міського голови Світлану Горбунову-Рубан.

За її словами, у Міській дитячій клінічній лікарні №19 знаходяться 16 дітей і дві мами, стан яких покращився. Вже завтра лікарі вирішуватимуть, кого з них можна виписати. У Міській клінічній лікарні №31 лікуються 40 пацієнтів з отруєнням, дев’ять з яких йдуть на виписку. Ще вісім осіб проходять лікування у Міській лікарні №3, але вони були шпиталізовані пізніше, тому поки залишаться в медустанові. Ще 14 дорослих отримують необхідну медичну допомогу у Валках.

Також Горбунова-Рубан зазначила, що власники мережі ресторанів, де отруїлися люди, надають матеріальну допомогу на лікування. За її словами, наразі вони надали допомогу медзакладам на суму близько 150 тис. грн.

guest
0 Коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі