Ігор Райнін висловився на підтримку партії Медведчука

0
Фото: пресслужба Харківської ОДА

Екссоратник Петра Порошенка, який за часів його президентства очолював Харківську ОДА та Адміністрацію Президента, похвалив партію “Опозиційна платформа – За життя” за “роботу для встановлення миру”. Відповідну заяву політик зробив у інтерв’ю виданню “Страна.UA”.

“Запорукою політичного майбутнього країни є мир. І тут позиція “Опозиційної платформи – За життя” є найбільш зрозумілою і послідовною, і я не соромлюся про це сказати. Вони багато і говорять, і роблять для встановлення миру. Хоча ярликів на партію навісили достатньо. Однак очевидно, що мова про здачу будь-яких національних інтересів не йде, Донбас і Крим — це Україна. Все інше можна обговорювати. Тут, до речі, у Зеленського — схожа позиція, і це нормально. Тому я підтримую дії президента зі встановлення миру”, — висловився Райнін.

Також у цьому ж інтерв’ю він зазначив, що наприкінці каденції Порошенка у них з Президентом “розійшлося бачення державної політики щодо східних і південних областей країни”, тому у його кампанії він участі не брав. Крім цього, Райнін заявив, що не бачився з Порошенком після того, як той залишив посаду Президента, та ні з ким не спілкувався щодо місця у партії “Європейська солідарність”.

Чутки про можливе призначення головою харківської обласної парторганізації “ОПЗЖ”, які останнім часом ширяться мережею, Ігор Райнін коментувати не став.

avatar