У міськраді Харкова стверджують, що волонтерський намет на майдані Свободи стоїть на проїзній частині

0
Фото: StudMedia

15 травня у Харківській міській раді відбулося засідання погоджувальної комісії, на якому розглядали питання розміщення намету “Все для перемоги” в рамках проведення мирного зібрання. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Під час засідання директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан заявив, що намет встановлений ​​”прямо на проїжджій частині”, що заборонено Законом України “Про дорожній рух”. Також він стверджує що даний об’єкт “знаходиться в охоронній зоні контактної мережі”.

Головний інженер КП “Харківські теплові мережі” Олексій Лука заявив, що в зоні розміщення намету “знаходяться життєво важливі комунікації для міста”, і встановлена конструкція нібито ускладнює доступ до них.

“На цій ділянці на площі розташована магістральна камера, яка потребує капітального ремонту, тому що існує серйозна загроза обвалення її конструкції. Там потрібно поміняти два колектори, засувки і відновити конструктив самої камери. Час у нас обмежений, і вже необхідно приступити до ремонту, але поки у нас немає доступу до об’єкта”, – розповів Лука.

Ґрунтуючись на цих заявах, комісія ухвалила рішення запропонувати перенести намет з майдану Свободи на майдан Захисників України.

У юридичному департаменті Харківської міської ради розповіли, що звернулися до суду з вимогою обмежити масовий захід на площі Свободи шляхом заборони використання намета.

avatar