У Харкові пройшла акція протесту проти наміру міської влади знести намет волонтерів

0
Фото: StudMedia

У неділю, 12 травня, на майдані Свободи зібрався мітинг проти знесення волонтерського намету “Все для перемоги”. Про це повідомляє кореспондент StudMedia з місця подій.

В акції взяли участь більше 500 осіб.

До самого намету вишикувалася черга з людей, які бажали підписати звернення проти його демонтажу. Також у наметі відкрили приймальню народного депутата Маркевича.

Після мітингу на майдані Свободи, учасники заходу, розгорнувши багатометровий прапор України, пройшли вулицею Сумською до майдану Конституції. Під час ходи вони скандували патріотичні гасла, а також кілька речівок. присвячених міському голові: “Кернес – ворог України, Кернес – ворог харків’ян!”, “Гепу – на нари і Допу – до пари”, “Сучий пес” та “Гепа – сепар”. Крім цього, протестувальники згадали намір мера перейменувати проспект Григоренка на честь маршала Жукова, скандуючи “Українському місту – українську історію”.

Біля Монументу Незалежності на майдані Конституції протестуючі звернулися до Президента України та Верховної Ради з проханням дати оцінку діям міської ради і не допустити “здачу українського Харкова”.

Після цього акція завершилася.

avatar