Захист Зайцевої просить замінити її покарання на умовний термін

0
Фото: Укрінформ

Олена Зайцева, засуджена у справі про смертельну ДТП у центрі Харкова, просить в апеляції замінити вирок суду – 10 років позбавлення волі та 3 роки позбавлення права керувати автотранспортом – на умовний термін. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на адвоката постраждалих Ларису Матвєєву.

“Новий адвокат Зайцевої Юлія Плетньова в апеляційній скарзі, поданій 26 березня, просить передати справу на новий розгляд у суді першої інстанції або змінити вирок в частині покарання Зайцевої та виконання нею цивільних позовів. А саме, пом’якшити покарання Зайцевій до 5 років позбавлення волі та 2 років позбавлення права на керування автотранспортом, а також звільнити її від основного покарання з випробувальним терміном на розсуд суду”, – зазначила Матвєєва.

За її словами, Зайцева повністю погодилася з апеляцією, про що свідчить її підпис під однією сторінкою рукописного тексту.

Також засуджена просить зменшити до 30% призначену їй судом частку компенсації сім’ям загиблих і постраждалим, наполягаючи, що решту мусить компенсувати винний на 70% Геннадій Дронов.

Нагадаємо, у суді першої інстанції Зайцева повністю визнала свою провину. 26 лютого Київський райсуд Харкова засудив її, а також другого обвинуваченого у справі – Геннадія Дронова, до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування автотранспортом на 3 роки.

avatar