У “Борисполі” транслювали відеоролик Міністерства інформполітики з мапою України без Кримського півострова

0
Фото: Facebook / Антон Нечаєв

У понеділок, 29 квітня, до поліції звернувся один з пасажирів аеропорту “Бориспіль”, який повідомив, що у терміналі транслюють відеоролик, в якому зображено мапу України без АР Крим. Про це інформує прес-служба правоохоронців Київщини.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Поліцейські документували факт розповсюдження незаконного відеоконтенту та опитали працівників аеропорту. Попередньо було встановлено, що пропозиція про розміщення відео надійшла від Міністерства інформаційної політики.

Прес-служба МІП опублікувала заяву, у якій підтвердила цю інформацію.

“Через технічний збій в кінцевому варіанті ролику залишилася карта, яку взято з фотостоків, в якій відсутні деякі напрями – Туреччина, країни Балтії, Данія та Крим”, – говориться у заяві.

Також у міністерстві пообіцяли провести службове розслідування “щодо причин такого неприпустимого збою” і посприяти поліції у розслідуванні кримінального провадження.

Прес-служба міжнародного аеропорту “Бориспіль” повідомила, що незаконний контент було вилучено з трансляції на моніторах одразу ж після отримання скарг пасажирів.

“Ми дуже вдячні пасажирам за швидке реагування та звернення уваги на важливий момент, який, на жаль, опинився поза увагою відповідальних осіб”, – говориться у коментарі представників “Борисполя”.

avatar