Обливання зеленкою та кидання квітів: у Харкові відбувся першотравневий мітинг

0

Вранці 1 травня на майдані Конституції зібралося до сотні людей похилого віку – представників та прихильників організації “Трудова Харківщина”. Як повідомляє кореспондент StudMedia, із собою учасники заходу принесли прапор грецької комуністичної профспілки “Всеробітничий бойовий фронт” (“ПАМЕ”).

Також на площу прийшло близько 50 противників акції з патріотичних та націоналістичних рухів. Вони тримали прапори України, плакат із написом “Поховання комунізму” і траурні вінки.

Обидві групи людей пройшли ходою до Благовіщенського майдану, де розташований пам’ятник першій маївці.

Біля монументу між сторонами відбулося кілька дрібних конфліктів: лідера “Трудової Харківщини” Павла Тищенка під вигуки “Комуняку – на гілляку!” облили зеленкою, а квіти, які поклали до пам’ятника, почали літати над головами присутніх. Також в однієї з жінок спробували відібрати прапорець із написом “НАТО стоп”, який вона чомусь принесла на акцію, але цьому запобігли співробітники поліції.

Після виконання кількох радянських пісень акція завершилася і люди пенсійного віку розійшлися. Залишили майдан і їх ідеологічні супротивники.

Під час заходу сутичок зафіксовано не було, ніхто не постраждав.

avatar